Tiranë/ Shoferi pëson infarkt në timon, ndërron jetë

Tiranë/ Shoferi pëson infarkt në timon, ndërron…

Një ngjarje e rëndë ka tronditur banorët dhe kalimtarët e rastit në pranë fakultetit të Inxhenierisë së Ndërtimit. Sipas një qytetari i cili ka shkruar pranë redaksisë së JOQ ALBANIA, një qytetar ka ndërruar jetë në makinën e tij si pasojë e infarktit. Po sipas qytetarit i cili ka qenë në vendin e ngjarjes, ambulanca ka mbërritur pranë të ndjerit por nuk e ka prekur fare. Ndërkohë policia nuk ka publikuar asnjë njoftim zyrtar për rastin.

Mesazhi nga qytetari:

Pershendetje JOQ. Ka nderruar jete shoferi si pasoje e infraktit. Sapo fola me ambulancen. Erdhen mjekoligjoret ambulanca nuk e preku fare.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit