Tiranë, vajza nxjerr të pasmet “sheshit” dhe godet me dhunë vitrinën e dyqanit

Tiranë, vajza nxjerr të pasmet “sheshit” dhe…

Një tjetër ngjarje e pazakontë na vjen këtë rradhë nga kryeqyteti i Shqipërisë, Tirana. Qytetarët që kanë qenë duke kaluar sot pranë rrugës së Elbasanit, janë përballur me një skenë aspak normale. Një vajze me të pasmet “sheshit”, e veshur vetëm me të brendshme, ecte në rrugë duke bërë veprime të çuditshme. Kalimtarët e kanë filmuar në momentin që ajo godet fort me grusht vitrinën e një dyqani. Nuk dihet ende shkaku i këtij veprimi, por videon e plotë që qytetarët kanë dërguar pranë redaksisë së gazeta Atdheu, do ta gjeni në vijim.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit