Trafikant droge, arrestohet në Turqi polici shqiptar

Trafikant droge, arrestohet në Turqi polici shqiptar

Një efektiv i policisë rrugore në Tiranë është arrestuar në Turqi. Mësohet që gjatë arrestimit i është sekuestruar drogë.

Efektivi Florenc Bicerri shoqërohej nga Kujtim Çeliku, i cili rezulton i dënuar më parë për vjedhje.

Mësohet se Bicerri kishte marrë leje për të udhëtuar drejt Turqisë me datë 5 tetor.

Gjatë kontrollit Bicerrit së bashku me Çelikun dhe një person të tretë më emrin Adrian Qirici, i janë gjetur një sasi e konsiderueshme e lëndëve narkotike.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit