Tragjike! Burri kthehet në shtëpi dhe gjen të pajetë bashkëshorten e tij

Tragjike! Burri kthehet në shtëpi dhe gjen…

Një ngjarje e rëndë dhe tragjike ka ndodhur në Istog. Mësohet se një burrë kur është kthyer në shtëpi, ka gjetur pa shenja jete gruan e tij. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës, teksa trupi i pajetë i është nënshtruar ekspertizës për të zbardhur shkakun e vdekjes.

Policia:

Istog, 01.12.2021 – 19:35. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se kur ishte kthyer në shtëpi, e kishte gjetur pa shenja jete bashkëshorten e tij, viktimën femër kosovare. Njësitë relevante policore dhe ndihma e shpejtë kanë dal në vendin e ngjarjes. Në vendin e ngjarjes nga mjeku është konstatuar se trupi i viktimës është pa shenja jete. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me urdhër të së cilit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit