Tre persona qëllojnë me armë drejt policisë greke

Tre persona qëllojnë me armë drejt policisë…

Hapet zjarr ndaj patrullës së policisë greke.

Ngjarja ka ndodhur mbreme ne darke ne fshatin Tzumerka.

Policia ka tentuar te ndaloje nje automjet te dyshimte qe levizte pa targa ne zone.

Nga mjeti ku ndodheshin 3 persona eshte hapur zjarr me Kallashnikov disa here. Nuk ka te lënduar.

Policia e Janines dhe Artes prej mbremjes se djeshme ne operacion per kapjen e autoreve.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit