Trixa la shtëpinë e BBV dhe Donaldin, Olsa e Borës: Kush vdiq

Trixa la shtëpinë e BBV dhe Donaldin,…

Pas largimit të Beatrix nga BBV, ka ardhur ironia e Olsës, autores së PërPuthen, e cila drejtohet nga Bora Zemani, ish-i i Donaldit.

Olsa Muhameti ka hedhur një story me shkrimin:“Kush vdiq mo fol”, e kjo duket në mënyrë indirekte si ironi për situatën e krijuar.

Pas publikimit, Olsa e ka fshirë postimin, teksa arsyeja mbetet mister.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit