Tronditëse, shqiptari qëllon me armë të dashurën 18-vjeçare, më pas dhe veten

Tronditëse, shqiptari qëllon me armë të dashurën…

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Bari, Itali.

Një shqiptar ka qëlluar me armë zjarri të dashurën dhe më pas veten.

Bëhet e ditur se e dashura 18-vjeçare me origjinë marokene, ka shpëtuar, ndërsa shqiptari identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ka ndërruar jetë në vend.

Akoma nuk dihen arsyet e rrethanave të ngjarjes.

Policia italiane po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit