Tronditëse/ "Xheku" i ofroi 1 mijë euro për një natë, 23-vjeçarja përdhunohet nga 3 djemtë shqiptarë

Tronditëse/ “Xheku” i ofroi 1 mijë euro…

Një 23-vjeçare  është përdhunuar nga 3 djemë shqiptarë në Milano.

Gjatë një nate në një klub nate, vajza ishte e shoqëruar me miq të saj, ku një djalë me emrin Xhek i kishte ofruar një mijë euro.

23-vjeçarja ka pranuar, por më vonë i ka ndodhur e papritura, pasi është përdhunuar nga shokët e të riut.

Të rinjtë janë Alvardo Agaraj, 21 vjeç, banues në Sedriano, i vëllai Xhentjan alias Xheku (23) dhe Alfiol Quku, 29 vjeç, nga Arconate.

Mbi Alvardon rëndon edhe akuza e vrasjes së një marokeni pasi ky I fundit dyshohet se i ngacmoi të dashurën.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit