Tronditet Kavaja, të shtëna me armë dyshohet për një viktimë

Tronditet Kavaja, të shtëna me armë dyshohet…

Të shtëna me armë në Kavajë. Paraprakisht dyshohet për një viktimë dhe një të plagosur.

Vijon…

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit