U arrestua nga policia, Noizy drejton pistoletën pas lirimit, me kë e ka?

U arrestua nga policia, Noizy drejton pistoletën…

Reperi shqiptar Rigels Rajku, i njohur me emrin artistik si Noizy, ka bërë reagimin e parë pasi u lirua nga Policia e Kosovës.

Noizy shpërndau një video në rrjete sociale, në të cilën shfaqet brenda një ashensori. I veshur me rroba sportive, me çantë në shpinë dhe një kapuç në kokë, teksa ndodhej në ashensor bën me dorë shenjën e armës.

Përmendim që ai u ndalua nga Policia e Kosovës mbrëmjen e kaluar, në pikën kufitare të Vermicës, ndërsa ditën e sotme u la i lirë, pasi pagoi një gjobë prej 2 mijë eurosh.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit