U bë shkak Neymar për ndarjen nga Arbenita? Reagon Fero

U bë shkak Neymar për ndarjen nga…

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli i është bashkuar një trendi viral në TikTok me personazh yllin e futbollit, Neymar. Arbenita gjatë një video të publikuar ka treguar se së fundmi i ka shkruar ylli i futbollit.

Rreth 10 ditë më parë ai i ka dërguar në Instagram një emoji me zemra. “Live” në Instagram, duke përdorur nota tallëse dhe ironike, Fero u shpreh se Arbenita e ka lënë dhe po e vuan shumë këtë fakt. Madje ai vazhdoi me ironinë duke thënë se do t’i dedikojë 10 këngë asaj.

“M’ka lënë Arbenita, jam duke vuajtur. Jam duke vuajtur. Kismet Arbenitës do ja bëj 10 muzika se jam duke vuajtur,”-dëgjohet të thote Fero.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit