U dhunua deri sa ra në koma, humb jetën i riu shqiptar

U dhunua deri sa ra në koma,…

Ermal Delija është i riu nga Mitrovica, i cili para disa muajsh u dhunua nga disa të rinj, deri sa përfundoi në koma, Pas kaq shumë ditësh në betejë, i riu mësohet se ka ndërruar jetë për shkak të plagëve të marra. Mësohet se i riu është zgjuar nga koma dhe kishte shkuar në shtëpi, por pas disa orësh nuk është ndjerë mirë dhe është dërguar sërish në spital, por kësaj here ai ka vdekur.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit