U gjet i 'ngrirë' nga i ftohti në Librazhd, flet marokeni: Kam 4 ditë që eci maleve...

U gjet i ‘ngrirë’ nga i ftohti…

Ditën e sotme, është gjetur i ngrirë nga i ftohti një i ri maroken në oborrin e xhamisë Dragostunjës në Librazhd.

Marokeni u gjet nga Hoxha i fshatit Dragostunjë, i cili ishte në gjendje kritike për jetën.

Ambulanca dhe policia shkuan menjëherë në vendngjarje dhe i riu i ngrirë u identifikua si Selim Muhamed Idriz, 22 vjeç nga Maroku. Sipas mjekëve, këmbët e tij rezultuan me djegie të plotë nga i ftohti i acartë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit