U gjet i pajetë, viktima në Fier është babai i Kreshnik Beqirajt që u vra nga shoku i tij

U gjet i pajetë, viktima në Fier…

Viktima e pajetë e Mysteak Beqirajt 68 vjeç që u gjet nga vëllai i tij është babai i Kreshnik Beqirajt, djalit që u vra dhe u copëtua nga shoku i tij, Albert Zekaj në datën 20 qershor 2017 ne nje kanal ne Daullas te Fierit.

Ndërkohë trupi i pajetë i Mysteak Beqirajt është gjetur mbrëmjen e sotme nga i vëllai i viktimës, i cili nuk ka konstatuar shenja dhune. Viktima vuante prej kohësh nga tumori në kokë, ndërsa trupi ndodhet në morgun e qytetit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit