U gjet i vdekur në një kanal, publikohet fotoja e Indrit Ndojt

U gjet i vdekur në një kanal,…

Mëngjesin e sotëm u gjet i vdekur në një kanal në Fushë-Krujë, Indrit Ndoja. Familjarët e gjetën të vdekur rastësisht teksa kishin dalë për të shkuar në punë.

Dyshohet se ai është vrarë në një vend tjetër dhe më pas është hedhur në një kanal në lagjen Bakishe Visha”për të zhdukur gjurmët.

Mësohet se viktima nuk kishte konflikte të mëparshme, por dyshohet se vrasja e tij mund të ketë ndodhur për ndonjë konflikt të çastit.

Në vitin 2021, Ndoj është arrestuar për kalim të paligjshëm të emigrantëve.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit