U hodh nga kati i katërt i banesës në Greqi, humb jetën shqiptari

U hodh nga kati i katërt i…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi. Mësohet se një shqiptar ka humbur jetën në vend pasi u hodh nga kati i katërt i banesës së tij. Ngjarja ndodhi paraditen e shtunës në rrugën Dhrosopulu të Athinës, rreth orës 11:40.

Trupi i viktimës është dërguar në morgun e Athinës. Nuk dihet ende emri i viktimës dhe shkaku i ngjarjes. Policia po heton ngjarjen tragjike.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit