U hodh nga kati i katërt i spitalit në Gramsh, ndërron jetë 66-vjeçari

U hodh nga kati i katërt i…

66 vjeçari nga Gramshi, i cili këtë të enjte u hodh nga kati i katërt i spitalit rajonal ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë.

Hekuran Llapushi nuk mundi t’u shpëtonte hemorragjisë dhe frakturave të marra pasi u vetëhodh nga një lartësi prej katër katesh. I moshuari ishte shtruar prej 4 ditësh në spitalin e Gramshit.


Pasi u vetëhodh nga kati i katërt, 66 vjeçari përfundoi në tarracën e katit të dytë të spitalit me fraktura të shumta dhe hemorragji.

Dyshohet se rënia e Hekuran Llapushit mund të ketë qenë aksidentale pasi ky i fundit mund të jetë përpjekur të dalë në dritare për të marrë ajër pasi kishte probleme me mushkëritë dhe në atë moment mund të ketë rënë aksidentalisht.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit