U kap me armë dhe biznesmenin, Fjolla: Kur u futa në burg, përfundova në psikiatri

U kap me armë dhe biznesmenin, Fjolla:…

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret e cila ka bërë bujë pas arrestimit, ku u kap me dy  2 pistoleta në çantë gjatë tentativës për të kaluar kufirin drejt Shqipërisë nga dogana e Morinës. Pas kësaj ngjarje ku u kap në makinë me dy armë dhe ku ishte e shoqëruar nga shoferi dhe biznesmeni Fisnik Syla, tashmë bashkëshorti i saj, Fjolla u fut në burg. Në një intervistë dhënë për televizionin T7, Fjolla ka folur për periudhën e burgut në Shqipëri. Ajo ka treguar për herë të parë se koha e burgut ishte periudha më e vështirë e jetës së saj.

Fjolla Morina

Burgun e kam përjetuar shumë rëndë, kam menduar se do të ndodhë diçka shumë e keqe me mua, isha në pikën zero dhe përfundova te psikiatri. Deri të vdes s’kam me harru, vajzat e përjetuan shumë keq. Madje, vajza e vogël ka qenë shpesh nëpër mjekë

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit