U merrte para të rinjve që pinin hashash te Liqeni i Tiranës, del fotoja e njërit prej efektivëve

U merrte para të rinjve që pinin…

Gjatë muajve të fundit janë shtuar denoncimet në polici për rastet e grabitjeve të celularëve apo sendeve me vlerë në zonën e Liqenit Artificial.

Mësohet se autorë të këtyre grabitjeve ishin 2 policë. Te dyshuarit u mbajtën nën vëzhgim për disa javë dhe mëngjesin e sotëm u vunë në pranga.

Është publikuar fotoja e njërit prej efektivëve. Ata u vinin prangat që të dukeshin sa më të besueshëm që po bënin detyrën, dhe u merrnin të rinjve nga 20 deri në 50 mijë lekë, duke i lënë më tej të lirë në këmbim që mos t’i shoqëronin në komisariat

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit