U operua një vit më parë, mjekët i ndalojnë Randy Orton të kthehet në skenën e WWE

U operua një vit më parë, mjekët…

E ardhmja e Randy Orton në WWE është në rrezik pasi super yllit iu këshillua nga mjekët që të mos merret më me mundje. Kjo për shkak se Orton është ende duke u rikuperuar nga operacioni në shpinë që bëri në maj të vitit 2022.

43-vjeçari nuk është ngjitur në ring prej më shumë se një viti dhe rikthimi i tij tani shihet me dyshime. Orton ishte për herë të fundit në ring në maj 2022, kur ai dhe Matt Riddle humbën kundër Usos në një përplasje për bashkimin e titullit.

Dhe e ardhmja e tij në sport u vu në dyshim pasi babai i tij Bob Jnr, i cili  zbuloi se mjekët  i kishin thënë të mos kthehej në botën e WWE.

https://www.dailymail.co.uk/sport/wwe/article-12084537/Randy-Orton-told-doctors-NOT-return-WWE-comeback-doubt.html?ito=social-facebook&fbclid=IwAR2ErXs-Kc5a_XyMOm6iWSoG5u7reDzTXLEspL3xsR6eggWAR3RDHlppVw8

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit