U përdhunua nga gjyshi që në moshën pesë vjeçare, 14-vjeçarja tenton vetëvrasjen

U përdhunua nga gjyshi që në moshën…

Për nëntë vite të tëra, një e mitur nga India e mbajti gojën mbyllur, për atë që pësoi tmerrësisht nga babai i nënës së saj që në moshën 5-vjeçare.

Tani 14 vjeçe, ajo nuk e duroi dot makthin dhe u përpoq të priste venat e saj, duke zbuluar brutalitetin e paparë të abuzimit seksual. Më 22 shtator, oficerët e policisë gjetën në një kënd lojërash në Rethymno 14-vjeçaren, e cila ishte vetëplagosur me një objekt të mprehtë në duar dhe u dërgua në spital.

Atje, ajo u besoi mjekëve dhe filloi të zbërthejë lëmshin e mundimeve që përjetoi nga viti 2013 ose 2014 deri në 2020, kur iu nënshtrua abuzimit të sëmurë të gjyshit të saj.

Siç përshkroi ajo, gjyshi i saj 68-vjeçar tani e detyroi atë të shikonte filma porno që kur ishte vetëm 4 vjeç dhe ia prekte pjesët intime, ndërsa një vit më vonë ai filloi ta abuzonte seksualisht me të dhe madje e përdhunoi për herë të parë.

E mitura kur ishte 12 vjeçe, kërkoi ndihmën e vëllait të saj që ndodhej në shtëpi dhe ai e shpëtoi nga një përdhunim tjetër! Mjekët kanë njoftuar policinë e repartit të Mylopotamos dhe 14-vjeçarja, e cila po monitorohet nga psikologët e fëmijëve, ka bërë një rrëfim të detajuar të asaj që ka kaluar.

Dosja është kompletuar të enjten e kaluar, ajo është dërguar në Prokurorinë Publike të Rethymnon dhe hetuesi i Rethymno-s ka lëshuar një urdhër arresti ndaj 68-vjeçarit indian për përdhunim, tentativë përdhunimi dhe keqtrajtim të një të mituri në mënyrë të paligjshme. Mbrëmjen e së hënës ai u arrestua në zonën e Unitetit Rajonal dhe do të vihet para drejtësisë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit