U rrahën për borxhe, përfundojnë në spital katër persona

U rrahën për borxhe, përfundojnë në spital…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të premten rreth orës 20:22 në Mirati të Ulët. Policia e Kosovës ka njoftuar se katër persona janë rrahur me njëri-tjetrin dhe kjo shkaku i mosmarrëveshjes për një borxh.

Policia:

Fsh. Miradi e Ultë, Fushë Kosovë 17.12.2021 – 20:22. Raportohet se pas një mosmarrëveshje lidhur me një borxh, ka ardhur deri te rrahja në mes katër të dyshuarve meshkuj kosovarë. Tre të dyshuar janë arrestuar, ndërsa njëri gjendet në arrati. Pas tretmanit mjekësor, njëri nga të dyshuarit është ndalë për tretman të mëtutjeshëm QKUK, ndërsa dy të tjerë me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit