U rrëmbye nga ish-i dashuri, paralizohet 19-vjeçarja

U rrëmbye nga ish-i dashuri, paralizohet 19-vjeçarja

Një vajzë 19-vjeccare ka përjetuar momentin më të keq në jetën e saj, ndërsa u rrëmbye nga ish-i dashuri. Fill pas kësaj, adoleshentja ka pësuar probleme, teksa ka mbetur e paralizuar dhe nuk mundet të lëvizë dot. Angel Lyn. Nuk ka mundur të lëvizë gjymtyrët pasi u rrëmbye nga ish-i i saj Chay Boëskill dhe miku i tij Rocco Sansome, të dy 20 vjeç. Bowskill ishte person me precedent penal.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit