U rrëmbye nga katër persona/ Rrëfehet Kozaku: Më vunë pistoletën në trup dhe thikën në fyt

U rrëmbye nga katër persona/ Rrëfehet Kozaku:…

Kozak Braci, personazhi i njohur i Instagramit i cili numëron shumë ndjekës në rrjetet e tij sociale, u shpall nga familjarët se është marrë peng nga katër persona. Ndërkohë pas denoncimit, i riu është lënë i lirë, teksa gjatë rrëmbimit është dhunuar detyruar të thotë fyerje ndaj vetes duke e kërcënuar me pistoletë dhe thika. Para pak çastesh, Kozak doli live në Instagram, duke shpjeguar versionin e tij të ngjarjes. Sipas tij, ai u rrëmbye nga një numër i madh personash me armë dhe thika, të cilët lëviznin me tre makina.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit