U rrëzua teksa po bënte ski me babanë e saj, 12-vjeçarja humb jetën në Brezovicë

U rrëzua teksa po bënte ski me…

Një ngjarje tragjike është shënuar pasditen e sotme në Brezovicë, ku një 12-vjeçare ka humbur jetën.

Vajza e mitur ishte duke bërë ski me babanë e saj teksa është rrëzuar e për pasojë ka humbur jetën nga plagët e marra gjatë rrugës për në spital.

Mësohet se 12-vjeçarja jetonte në Leposaviq dhe ishte me shtetësi serbe.

Ende nuk dihen rrethanat e plota të ngjarjes ndërkohë autoritetet po punojnë për zbardhjen e tyre.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit