U vra në një shtëpi bari në Angli, shqiptari ishte nga Vau i Dejës

U vra në një shtëpi bari në…

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Caley Road, Angli, u regjistrua një ngjarje e rëndë, teksa mbeti viktimë një shtetas me origjinë nga Shqipëria. Mësohet se disa persona të armatosur me thika dhe një sëpatë, kanë hyrë në një shtëpi bari në Angli, ndërsa kanë sulmuar për vdekje një person. Sipas kentonline.co.uk, shtëpia e barit ruhej nga 3 shqiptarë, teksa viktima është afro 24vjeç dhe është me origjinë nga Vau i Dejës. 

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit