Uroi Pavarësinë me foton e diktatorit Enver Hoxha, deputeti socialist: Mos më rr**ni leshtë!

Uroi Pavarësinë me foton e diktatorit Enver…

Sot të gjithë shqiptarët kudo ndodhen kanë festuar 28 Nëntorin, Ditën e Flamurit. Urimet në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar, ndërsa një urim ndryshe ka ardhur nga deputeti i PS, Bujar Çela, i cili ka uruar ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit Enver Hoxha mbi flamur.

Pas këtij urimi, deputeti i PS Bujar Çela nuk është ndalur me kaq, por në vend të ndjesës, ka nisur të replikojë tek grupi i komisionit te sigurisë me deputetët e PD, ndërsa degjeneron me fjalorin banal duke i kërkuar që ta lënë të qetë.

Bujar Çela:

O tufa! Jetoni dhe me dhe mos gjykoni kohën. Më rruan leshtë kush s’më njeh mua dhe kohën.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit