Ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas së tij, arrestohet 48 vjeçari

Ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas…

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë arrestuan në flagrancë shtetasin Sh. P., 48 vjeç, banues në Dushk, Lushnjë, pasi në mënyrë të vazhdueshme ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases U. P., 48 vjeçe.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit