"Mollë sherri" një vajzë| 20-vjeçari shqiptar tenton të vrasë patriotin e tij në klubin e natës

“Mollë sherri” një vajzë| 20-vjeçari shqiptar tenton…

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Cesenatico, përballë një klubi nate të quajtur Energy. Për shkak të një vajze disa shqiptar janë futur në sherr, ndërsa nuk ka munguar edhe tentativa e vrasjes me armë zjarri. Konkretisht incidenti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së dielës/ Sipas today.it, bëhet e ditur se përplasja mes dy grupeve nisi fillimisht në diskotekë dhe kjo për nja vajzë, Pas sherrit në klubin e natës, ata janë nxjerrë jashtë nga punonjësit e sigurisë së diskotekës, teksa shqiptarët kanë nisur dhunën jashtë, teksa kanë përdorur edhe armët. Ndërkohë në pranga ka përfunduar një 20-vjeçar shqiptar, i cili ndodhet në burg në Forlì, i akuzuar për tentativë vrasjeje, ndaj patriotit të tij 27-vjeçar.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit