E frikshme! Vajza e maskuar i fut tmerrin lezhianëve, shëtit natën vonë me pistoletë në dorë

E frikshme! Vajza e maskuar i fut…

Banorët e Lezhës ndiohen të shqetësuar, teksa ankohen se një vajzë e armatosur po i tmerron çdo natë me lëvizjet e saj në orët e vona. Identiteti i vajzës nuk dihet ende, por një qytetar i cili ndihet i shqetësuar, shrkuan për JOQ Albania se vajza e cila është kapur ngakamerat e sigurisë së një loakli, lëviz çdo natë e armatosur. Qytetari vë në pikëpyetje sigurinë e ofruar nga shteti pas pamjeve që ka fiksuar kamera e sigurisë së biznesit në Lezhë, ndërsa siç shihet vajza e armatosur është veshur me një xhup të gjatë dhe ka një maskë në fytyrë.

Mesazhi i qytetarit:

Prsh JOQ! Ju lutem publikojeni kto pamje qe jan marr mbrem nga kamerat e nje lokali ne lezhe. Nje vajze duke shetitur mbas mesnate ne rruget e lezhes e armatosur …Kjo esht siguria dhe mbrojtja qe na ben shteti ne. Flm.
Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit