Vajza nga Klosi tregon lidhjen me dy djemtë: Kenado dhe Renato s’kishin foto të miat nudo

Vajza nga Klosi tregon lidhjen me dy…

Disa ditë më parë një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Klos ku mbetën të vdekur 3 persona dhe u plagosën 2 të tjerë.

Fiqiri Mjeshtri nuk e pranonte lidhjen mes Kenado Shira 17 vjeç dhe vajzës së tij. Mediat raportojnë se ky i fundit shkoi për t’u sqaruar së bashku me vëllezërit e tij me familjen e djalit në një lokal.

Vëllai i Mjeshtrit tha se Shira dhe kushëriri i tij Renato Hasula e kërcënonin të miturën me foto nudo.

Vajza ka dëshmuar se djemtë nuk kishin foto nudo të saj, por foto plazhi qe ajo kishte postuar në Instagram, ndërsa është shprehur se djemtë kishin përhapur fjalë për të në klase dhe gjithë Klosin.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit