Vajza "tërbon" meshkujt tek Rruga e Durrësit, heq fustanin dhe del me të mbathura

Vajza “tërbon” meshkujt tek Rruga e Durrësit,…

E pabesueshme miq, por me sa duket e vërtetë. Vapa në Shqipëri ka qenë tepër e lartë dhe me sa duket ka ndikuar në mendjen e njërëzve të gjorë. Kështu një tjetër video e çuditshme ka mbërritur pranë redaksisë së Gazeta Atdheu ku duket se si një vajzë është duke ecur në Rrugën e Durrësit në Tiranë. E ku është e veçanta do pyesni ju? E veçanta qëndron në faktin se vajza nuk po ecën normalisht, por ka hequr fustanin dhe ka dalë xhiro me të mbathura. Kjo ka bërë që shumë qytetarë të kthejnë kokat të habitur nga kjo skenë e pazakontë. Në vijim video e dërguar nga qytetarët pranë redsaksisë së Gazeta Atdheu.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit