Vajza zhvishet lakuriq dhe kërcen para dyqanit, habiten kalimtarët

Vajza zhvishet lakuriq dhe kërcen para dyqanit,…

Çuditë në vendin tonë nuk kanë të sosur. Këtë herë kryefjalë është bërë kryeqyteti.

Një vajzë e re në mënyrë krejt të papritur, ka hequr rrobat e trupit dhe ka filluar të kërcejë gjysmë e zhveshur para një dyqani. Në videon e publikuar nga JOQ, shihet se një gjest i tillë i vajzës ka ngjallur kuriozitet tek kalimtarët të cilët rastësisht u ndodhën në rrugën ku e reja po performonte.

Të shumta ishin reagimet e qytetarëve, ku njëri prej tyre u pa duke vënë duart në kokë nga pamja që i’u server. E reja duket se nuk ka pasur aspak ftohtë megjithëse temperaturat kanë shkuar disa gradë nën zero.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit