Vaksinimi i të vegjëlve/ Goxhaj tregon planin e Sulcebej dhe qeverisë!

Vaksinimi i të vegjëlve/ Goxhaj tregon planin…

Vaksinimi i fëmijëve është tashmë një plan i cili po kërkon të gjejë zbatim tek çdo i vogël, teksa kundër këtij procesi janë shprehur shumë prindër, dhe figura të njohur por kohët e fundit edhe avokati Altin Goxhaj. Përmes një video ku shihet pranë klinikës së krytarit të Komitetit të Vaksinave Genc Sulçebej, Goxhaj bën thirrje kundër vaksinimit të moshave të vegjël, ndërsa kërcënon se kush prek fëmijët i pret plumbi. Veç kësaj, Goxhaj tregon edhe një video të viti 2020 ku Sulcebej deklarohet kundër vaksinës së fëmijëve. Sa i përket ndryshimit të mendimit të Sulcebejt për këtë proces,Goxhaj thotë se kryetari Sulcebej dhe qeveria po përgatisin një plan ku kanë firmosur edhe për vaksinimin e foshnjeve të gjirit  Duke folur edhe për planin e Pfizer me qeverinë e Biden për vaksinimin me detyrim e fëmijëve 5-12 vjeç, Goxhaj bënë thirrje që këta persona që detyrojnë fëmijët të bëjënë vaksinën ti vënë gishtin kokës, teksa kërkon që të gjithë prindërit dhe qytetarët të mbildhen të shtunën në tubim.

https://fb.watch/89gg5gErwL/

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit