Vdes 49-vjeçari në burgun e Shënkollit, mister rrethanat

Vdes 49-vjeçari në burgun e Shënkollit, mister…

Gëzim Qepa i cili po vuante dënimin për veprën penale të vjedhjes me dhunë ka ndërruat jetë mëngjesin e sotëm.

Qepa po vuante dënimin në burgun e Shënkollit. Sipas policisë 49-vjeçari ka qenë duke u mjekuar.

Nuk dihet ende arsyeja që i ka shkaktuar vdekjen.

Njoftimi i plotë:

IEVP shënkoll, Lezhë, ndërron jetë shtetasi me masë mjekësore “Mjekim i detyruar” Gëzim Qepa i datëlindjes 25.04.1973, lindur dhe banues në Berat. Ka mbërritur në IEVP Shënkoll në 27.11.2021 me vendim të Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale “Vjedhje me dhunë”.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit