Vendi goditet nga tërmete të njëpasnjëshme, nuk ka viktima

Vendi goditet nga tërmete të njëpasnjëshme, nuk…

Pas mesnatës, vendi ynë është goditur nga 3 tërmete të njëpasnjëshme në veri.

Tërmeti që është ndjerë më shumë, raportohet të ketë qenë me epiqendër Shkodrën, 28 km në veri, ku sipas të dhënave të këtij instituti shkalla e lëkundjes ka qenë me magnitudën 4.

Dy të tjerët, konkretisht me magnitudë 3.4 dhe 2.1 kanë qenë me epiqendër në Veri-Lindje të Koplikut. 

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit