Video/Dhunimi i të moshuarës, arrestohet burri i një prej bashkëpunëtoreve

Video/Dhunimi i të moshuarës, arrestohet burri i…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një azil në Pejë. Infermjerja Aurona Pelaj dhunoi të moshuarën duke e goditur me shpulla dhe grushta.

Zbulohen dhe emrat e infermjereve të tjera që filmojnë skenën duke qeshur. Ata janë Altina Rezhepi, Aurora Gjikokaj dhe Remzie Kuqi.

Në një video të publikuar në media shfaqet burri i njërës prej bashkëpunëtoreve i cili kërcënon drejtorin e azilit. Mësohet se më pas ai është prangosur.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit