VIDEO/ Makina hyn brenda lokalit në Tiranë, tmerrohen klientët

VIDEO/ Makina hyn brenda lokalit në Tiranë,…

Top Channel ka siguruar pamjet e aksidentit që ka ndodhur ditën e djeshme në Tiranë.

Një automjet ka përfunduar brenda një lokali në zonën e Xhamllikut duke i shkaktuar dëme të rënda. Klientët janë tmerruar pasi makina theu xhamin dhe shkaktoi dëme në tavolina.

Nuk është raportuar për të lënduar nga ky aksident. Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit apo nëse makina ka qenë se shpejtësi të madhe.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit