Video/ Në qiellin e Greqisë shfaqen pamje të frikshme, tmerrohen qytetarët

Video/ Në qiellin e Greqisë shfaqen pamje…

Një fenomen i rrallë është filmuar pasditen e djeshme në Greqi. Në qiellin e Larisës retë janë formuar në një formë të çuditshme. Videoja me mësipërme tregon pamjet e në momentin kur retë kanë formuar këtë fenomen.

Mediat greke shkruajnë se ky fenomen quhet “Mammatus” dhe zakonisht paralajmërojnë stuhi apo shtrëngata të mëdha.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit