VIDEO/ Pas 11 vitesh Tirana sërish kampione, festë e madhe në“Air Albania” dhe në rrugët e kryeqtetit

VIDEO/ Pas 11 vitesh Tirana sërish kampione,…

Momente emocionuese  në “Air Albania”.

Kapiteni i Tiranës, Erando Karabeci, ngriti në qiellin e impiantit modern trofeun e kampionatit të dorëzuar nga Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta.

Menjëherë pas ngritjes së trofeut, kanë shpërthyer fishekzjarrë të shumtë dhe shirita bardheblu, të cilët e kanë ndezur atmosferën edhe pse pa praninë e tifozëve.

Por këta të fundit janë mbledhur nëpër sheshet e kryeqytetit, për të festuar edhe pse në kushte të cunguara, këtë moment emocionues që kishin plot 11-vite që e prisnin.

[ngg src=”galleries” ids=”223″ display=”basic_imagebrowser”] 

/Gazetaatdheu.com/

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit