VIDEO tronditëse/ Shoferi i ‘Audit’ vë duart në kokë kur shikon familjen e vdekur brenda ‘Toyota-s’

VIDEO tronditëse/ Shoferi i ‘Audit’ vë duart…

Të tjera pamje tronditëse vijnë nga aksidenti tragjik i ndodhur paraditen e sotme në aksin Fier-Vlorë ku u shuajt e tërë familja prej katër personash brenda makinës tip ‘Toyota.

Shoferi i ‘Audit’ ka shkuar pranë makinës së aksidentuar ‘Toyota’ dhe është tronditur kur ka parë familjen e cila kishte mbetur e vdekur pas përplasjes.

VIDEO

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit