Vjedhje në një banesë në Korçë, grabitësit dhunojnë të moshuarin

Vjedhje në një banesë në Korçë, grabitësit…

Një grabitje me dhunë ka ndodhur në Korçë. Në zonën e unazës së qytetit disa persona të maskuar kanë grabitur banesën e një të moshuari.

Grabitësit janë futur në shtëpinë e të moshuarit e kanë dhunuar duke e bërë për spital dhe më pas kanë kryer vjedhjen.

I moshuari është në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, teksa policia është në vendngjarje dhe po heton rrethanat e grabitjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit