Vlorë/ Plagosi burrin e motrës, arma ishte e babait Polic

Vlorë/ Plagosi burrin e motrës, arma ishte…

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Vlorës në lagjen Partizani.

Një person ka plagosur me armë zjarri burrin e motrës, 20-vjeçarin e identifikuar si Xhuliano Muça. Arma ka qënë e babait të autorit ( punonjës paraburgimit të Vlorës).

Autori dhe babai tij janë shoqëruar në komisariat. I plagosuri në spitalin rajonal të Vlorës ku ndodhet duke marrë trajtim mjekësor./faxweb

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit