Vlorë, po ndiqej nga Policia, i riu mban peng familjarët dhe kërcënon se do t’i vrasë

Vlorë, po ndiqej nga Policia, i riu…

Një i ri mban nën kërcënim (dyshohet të armëve të ftohta) familjen.

Policia në vendngjerje për të negociouar.

Dyshohet se pas një sherri mes të rinjsh, policia ka qenë në kërkim të të riut.

Kjo ka bërë që i riu nga Vlora, të kërcënojë se do vrasë familjarët nëse policia afrohet në banesë.

Ngjarja në lagjen Isa Boletini, pranë tregut të Orizit Vlorë. Në vengjarje ndodhet, policia e Vlorës dhe FNSH.

I riu kërcënon se do plasë bombulën e gazit nëse policia afrohet.

 

burimi: tpz.al

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit