Vodhi “Audin” nga servisi, arrestohet i riu në Vlorë

Vodhi “Audin” nga servisi, arrestohet i riu…

Policia ka vënë në pranga një 29-vjeçar në Vlorë. Ai akuzohet se vodhi një automjet në në servis makinash.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur 3 ditë më parë, në servisin e shtetasit A.Sh. Mbi të rëndon akuza e ‘Vjedhjes’.

Njoftimi i policisë:

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë u kap dhe u ndalua shtetasi J. M., 29 vjeç, banues në Vlorë. Ky shtetas ishte shpallur në kërkim për veprën penale “Vjedhja”, pasi dyshohet se më datë 23.10.2022 ka vjedhur një automjet tip “Audi”, në servisin e shtetasit A. Sh

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit