Vrasja e babë e bir, çfarë ndodhi në seancën gjyqësore ndaj Ardian Çapjas

Vrasja e babë e bir, çfarë ndodhi…

Shtyhet sërish seanca gjyqësore ndaj Ardian Çapjas. Vendimi është shtyrë për shkak të mungesës së avokatit mbrojtës. Në procesin gjyqësor pritej t’ju merrej dëshmia pesë personave.

Çapja ndodhet është nën akuzë për organizimin e vrasjes së Gentian dhe Nezir Beqirit. Një nga ngjarjet e vjetra të zbardhura nga Policia dhe Prokuroria e Elbasanit është vrasja e dyfishtë e ndodhur më 15 gusht të vitit 2012 në lagjen “Çlirimi”, ku u ekzekutuan babë e bir.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit