Vrasja e Can Karriqit në Kodër Kamëz, kamerat kapin momentin e ekzekutimit

Vrasja e Can Karriqit në Kodër Kamëz,…

Vrasja e Can Karriqit në Kodër Kamëz, ështe fiksuar nga dy kamera sigurie, ku ku po konsumonte kafenë i riu ka fiksuar të gjithë ngjarjen. Referuar kamerave të sigurisë, rezulton se Can Karruqi është qëlluar menjëherë sapo ai ka dalë nga lokali dhe ka hipur në automjetin e tij. Në kamera është fiksuar edhe momenti  kur makina tip “Audi”me të cilin lëviznin autorët  afrohet  pranë makinës së viktimës, dhe aty fillojnë ta qëllojnë, ku si pasoja 30-vjeccari mori 4 plumba. Hetuesit kanë dyshime se personat që kanë kryer ekzekutimin, janë vrasës  me pagesë dhe atentati është ka qenë i mirë menduar.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit