Vrasja e Hekuran Billës, lirohen nga qelia Viktor Marku e Sebastian Mali

Vrasja e Hekuran Billës, lirohen nga qelia…

BallanWeb raporton se Viktor Marku dhe Sebastian Mali janë liruar nga qelia. Ata prej muajsh akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës.

Marku dhe Mali, nga arrest me burg ata tashmë kanë kaluar në arrest shtëpie.

Billa u vra gjatë një atentati më 11 qershor 2020 në Komunën e Parisit në Tiranë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit