Vrau dy motrat në banesën e tyre në Astir, mbyllen hetimet për Përparim Ademin

Vrau dy motrat në banesën e tyre…

Ditën e sotme janë mbyllur hetimet për shtetasin Pëparim Ademin i cili është akuzuar për vrasjen e motrave Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi në dhjetor të vitit 2020 me të cilat i pandehuri ka pasur marrëdhënie jashtëmartesore.

Prokuroria e Tiranës ka përfunduar edhe akt ekspertimin mbi gjendjen e tij mendore dhe ka rezultuar pa probleme. Pritet që dosja ne ngarkim të tij te dorëzohet ne gjykatën e Tiranës me akuzen e vrasjes ndaj dy ose me shume personave per shkak te maredhenieve familjare.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit