Vret veten autori i vrasjes së oficerit të Krimeve, 21-vjeçari Aldi Rama

Vret veten autori i vrasjes së oficerit…

Autori i dyshuar për vrasjen e oficerit të Policisë së Lezhës ka vrarë veten.

21-vjeçari Aldi Rama u shpall në kërkim nga Policia e cila dha dhe një dëmshpërblim prej 20 mijë eurosh për kapjen e tij.

Lajmi bëhet i ditur për “BalkanWeb” nga gazetarja Dorjana Bezat.

I riu i ka dhënë fund jetës, teksa e gjithë Policia, FNSH dhe RENEA kanë blinduar Lezhën për kapjen e tij, ndërsa në zonë ka edhe helikopter e autoblinda.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit